1.Koruncuk Vakfı Destek Turnuvası (24-25-26 Mayıs 2020)#1 Gezenti Koruncuk Vakfı Destek Online Tavla Turnuvamızı 24-25-26 Mayıs 2020 tarihlerinde 38 oyuncumuzun katılımı ile düzenledik. Ramazan Bayramı sebebiyle tüm gelirlerini Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı'na bırakarak çocuklarımıza destek olmaya çalıştık.

Öncelikle turnuvamızı Şampiyon olarak tamamlayan Gökhan YILDIZ'ı (Eskişehir), ikinci sırada tamamlayan Aykut KESKİN'i (İstanbul) ve turnuvamızı yarı finalist olarak tamamlayan Aydın KABOĞLU (Kocaeli) & Erhan ÖZTEKİN (Ankara) ikilisini de tebrik ediyoruz. 

Ayrıca turnuvamıza katılarak destek olan tüm oyuncumuza ve katılmadığı halde yaptığı bağışlar ile destek olan Ayla Karmen ACUN, Onur İHTİYAR ve Hüseyin BOZDAĞ'a ayrıca teşekkür ediyoruz.

Hepinizi bu turnuvanın şampiyonu ilan ediyoruz...

Teşekkürler
Caner ÇELİK - Okan KOÇAK -  Makbule TAMKAŞ - Ateş SAMATLIOĞLU - Tolga GÜMÜŞOĞLU - Mesut MUĞURTAY - Mehmet Ali YAŞAR - Gökhan YILDIZ - Bahattin DAMLAR - Abdurrahim MANAV - Berkan KALENDER - Onur ZEYBEK - Kudret USTAOĞLU - Murat ELVER - Mustafa ÇAKIR - Hakan TANIŞIK - Erhan ÖZTEKİN - Aykut KESKİN - Aydın KABOĞLU - Serap MERCAN - Mustafa AYDIN - Mustafa TÜRKMEN - Tunç SÖKMENER - Salih YAZLALI - Ümit BANDEOĞLU - Hüseyin BOZDAĞ - Aydın BAHAR - Ferhat MUĞURTAY - Onur İHTİYAR - Uğur ÇELİK - Erkut ÇELİK - Ali HACISALİHOĞLU - Billur GÜRBÜZ - Ayla Karmen ACUN

TOPLAM BAĞIŞ TUTARI
2170 TL
(460 TL'lik kısmını oyuncular direkt olarak Koruncuk'a bağışlamışlardır)
Bağış dekontu