25.Gezenti Tavla Turnuvası (30.10.2016)25.Gezenti Tavla Turnuvası Şampiyonu Tolga GÜMÜŞOĞLU

25.Geleneksel Tavla Turnuvamızı 30 Ekim 2016 pazar günü Kumkapı Mira Nargile Cafe'de düzenledik. 20 oyuncunun katıldığı turnuvamızda ilk defa aramıza katılan Tolga GÜMÜŞOĞLU olurken, ikinciliği ise yine yeni oyuncularmızdan Mehmet ÇAM aldı. Emin Mete SİVEREK ise turnuvamızı üçüncü olarak tamamladı. Dereceye giren 3 oyuncumuz da Gezenti Tavla Turnuvalarında ilk kupalarını kazanmış oldular.

Turnuvamızda Sabiha KERVAN bayan oyuncular arasında turnuvayı en üst sırada tamamladı ve "En İyi Bayan Oyuncu Ödülü"nün sahibi oldu. Ayrıca turnuvamızın ana aktivitesinden elenen oyuncular arasında yan aktivite olarak düzenlediğimiz "1 Puan Turnuvasını" Bahattin DAMLAR kazandı. 


Her turnuvamızda veriğimiz "Özel Oyuncu Ödülü"nün sahipleri ise Lusin DEMİR ve Doğan SUNAR oldular. 


Her zamanki gibi heyecanlı ve çekişmeli karşılaşmalar ile geçen turnuvamız renkli görüntülere sahne oldu.

Güzel bir pazar gününde daha bizlerle birlikte olan tüm dostlarımıza teşekkür eder, turnuvamızda dereceye giren tüm oyuncuları tebrik ederiz. 

Ayrıca bizleri evimizde gibi hissettirip çok güzel bir şekilde ağırlayan Mira Nargile Cafe'ye, işletme sahibi Lusin Hanım'a ve tüm cafe personeline teşekkür ederiz.

Turnuva Detaylı Sonuçları :


Ayrıca turnuvamıza ödül sponsoru olup büyük katlı sağlayan İstavder, U1 Bilişim ve Sporand'a teşekkür ederiz.

Turnuva Sıralama : 1.Tolga GÜMÜŞOĞLU 2.Mehmet ÇAM 3.Emin Mete SİVEREK 4.Caner ÇELİK 5.Oktay KURHAN 6.Okan KOÇAK 7.Zeki TEBRİT 8.Doğan SUNAR 9.Sabiha KERVAN 10.Yiğit GÜZEL 11.Selvi KARAKOÇ 12.Yusuf KILIÇ 13.Ali Ozan GÜZEL 14.Oktay ÖZARPACI 15.Kemal DURANOĞLU 16.Bahattin DAMLAR 17.Erkan BİRİNCİ 18.Meral ACAR 19.Ateş SAMATLIOĞLU 20.Umut Gizem ALTAN