26.Gezenti Tavla Turnuvası (12 Mart 2017)26.Gezenti Tavla Turnuvası Şampiyonu Hasip GÜVEN

26.Geleneksel Tavla Turnuvamızı 12 Mart 2017 pazar günü Kumkapı Mira Nargile Cafe'de düzenledik. 27 oyuncunun katıldığı turnuvamızda ilk defa aramıza katılan Hasip GÜVEN olurken, ikinciliği ise Tunç ÖCAL alarak Gezenti Tavla Turnuvlarındaki ilk derecesine imza attı. Emin Mete SİVEREK ise turnuvamızı bir önceki turnuvamızda da olduğu gibi üçüncü olarak tamamladı. 

Ayrıca turnuvamızın ana aktivitesinden elenen oyuncular arasında yan aktivite olarak düzenlediğimiz "1 Puan Turnuvasını" Aret AVCI kazandı.

Her Turnuvamızda verdiğimiz Özel Oyuncu Ödüllerimizin sahipleri Okan KOÇAK, Uğur OYMAK ve Orhan ÖZKAN oldular.


Ali Ozan GÜZEL ise bugüne kadar en çok turnuvalarımıza katılan oyuncu olarak "Onur Ödülü"nün sahibi oldu. 


Her zamanki gibi heyecanlı ve çekişmeli karşılaşmalar ile geçen turnuvamız renkli görüntülere sahne oldu.

Güzel bir pazar gününde daha bizlerle birlikte olan tüm dostlarımıza teşekkür eder, turnuvamızda dereceye giren tüm oyuncuları tebrik ederiz. 

Ayrıca bizleri evimizde gibi hissettirip çok güzel bir şekilde ağırlayan Mira Nargile Cafe'ye, işletme sahibi Lusin Hanım'a ve tüm cafe personeline teşekkür ederiz.

Turnuva Detaylı Sonuçları : 


Ayrıca turnuvamıza ödül sponsoru olup büyük katlı sağlayan İstavderU1 Bilişim ve Sporand'a teşekkür ederiz.

Turnuva Sıralama : 1.Hasip GÜVEN 2.Tunç ÖCAL 3.Emin Mete SİVEREK 4.Yusuf KILIÇ 5.Okan KOÇAK 6.Burhan ŞENTÜRK 7.Caner ÇELİK 8.Mert ŞAMCI 9.Tolga GÜMÜŞOĞLU 10.Lusin DEMİR 11.Deham BİLGİÇ 12.Ateş SAMATLIOĞLU 13.Bahattin DAMLAR 14.Murat İPEK 15.Orhan ÖZKAN 16.Abdullah ŞEYHOĞLU 17.Ali Ozan GÜZEL 18.Uğur OYMAK 19.Onur ŞAMCI 20.Aret AVCI 21.Gamze DEMİRKOL 22.Oya ÖZKAN  23.Gökdeniz GÜMÜŞOĞLU 24.Selman UZUN 25.Cem YALÇINÖZ 26.Burak ÇULHACI 27.Dicle EKİNCİ


Turnuva Fotoğrafları İçin Tıklayın