9.Gezenti Bowling Turnuvası (06.03.2016)


9.GEZENTİ BOWLİNG TURNUVASI

Geleneksel 9.Bowling Turnuvamızı 6 Mart 2016 tarihinde her zaman olduğu gibi Mecidiyeköy Profilo AVM TimeOut Bowling Salonunda düzenledik. Turnuvamızda 8 erkek, 13 bayan olmak üzere toplam 21 oyuncu yarıştı.

Turnuvayı Kaan ÖZTUNALI, Tuncay KOÇ, Merve OĞUZ ve Yasemin KOÇ'un oluşturduğu C Takımı kazandı. Bireysel erkeklerde Kaan ÖZTUNALI 138 puanla birinci, Orhan ÖZKAN 123 puanla ikinci, Ateş SAMATLIOĞLU ise 105 puanla üçüncü olurken, bayanlarda ise Bahar GIRGIÇ 108 puanla birinci, Emine HATIR 89 puanla ikinci, Merih DEMİR ve Nazlı YILMAZ ise 84 puanla üçüncü sıralarda tamamladılar.

Kaan ÖZTUNALI 138 puanlık performansıyla turnuvamızın bireysel şampiyonu olma başarısını gösterdi.

Ayrıca yine Kaan ÖZTUNALI turnuvada yaptığı 138 puanlık performans sonrasında Gezenti Erkekler Bowling Sıralamasında Hasan POLAT ve Ateş SAMATLIOĞLU'nu geride bırakarak 963 puanla birinci sıraya yerleşti.

Güzel bir pazar gününde daha bizlerle bizlerle birlikte olan tüm dostlarımıza turnuvaıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eder, dereceye giren oyuncularımızı da tebrik ederek başarılarının devamını dileriz.

Ayrıca turnuvamıza ev sahipliği yapan TimeOut Bowling Salonu ve personeline misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Detaylı Turnuva Sonuçları