6.Gezenti Tavla Turnuvası (19.04.2009)


ŞAMPİYON CANER ÇELiK

6.Geleneksel Tavla Turnuvamızı 19 Nisan 2009 pazar günü İstanbul Nargile Cafe'de düzenledik. Turnuvamızın şampiyonu Caner ÇELİK olurken, ikinciliği Bahadır GENÇ ve üçüncülüğü ise Oktay ÖZARPACI aldılar.

Organizasyonumuza büyük katkı sağlayan ve turnuvamıza ev sahipliği yapan İstanbul Nargile Cafe'ye ve değerli personeline teşekkür ederiz. Ayrıca güzel bir pazar gününde bizlerle birlikte olup turnuvamıza katılan tüm oyunculara ilgilerinden dolayı teşekkür eder, turnuvamızda dereceye giren tüm oyuncuları tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Ayrıca turnuva sponsorlarımız İstavder (İstanbul Tavla Spor Kulübü Derneği), U1Bilişim, Kutse Tur ve Fengshuistanbul'a teşekkür ederiz.


* REKOR : Caner ÇELİK üstüste 3.Şampiyonluğunu kazanarak turnuvalarımızda en çok şampiyon olan oyuncu ünvanını sürdürdü!

* REKOR : Caner ÇELİK üstüste maç kazanma rekorunu 18'e yükseltti!

Detaylı Turnuva Sonuçları : 


Turnuva Sıralama : 1.Caner ÇELİK 2.Bahadır GENÇ 3.Oktay ÖZARPACI 4.Emre YILMAZ 5.Ali Ozan GÜZEL 6.Umut Gizem ALTAN 7.Canel SARI 8.Buseda ERDEM 9.Miray KÜL 10.Pınar VURUZGAN 11.Cemre ÇİFTÇİ 12.Sedef HALAT 13.Fulya KIY 14.Merve ÇİFTÇİ 15.Arzu GÜNDOĞDU 16.Tuğba ŞEN