23.Gezenti Tavla Turnuvası (06.12.2015)


ŞAMPİYON CANER ÇELİK

23.Geleneksel Tavla Turnuvamızı 6 Aralık 2015 pazar günü Coffee Point'de düzenledik. Turnuvamız son zamanların en eğlenceli ve en çekişmeli maçlarının yaşandığı güzel bir turnuva oldu. 23. Tavla Turnuvamızı kazanan Caner ÇELİK Gezenti Tavla Turnuvalarındaki 6.Şampiyonluğunu aldı. Turnuva finalini 5-4 kaybeden Yiğit GÜZEL ikinciliği alırken, Gezenti'nin en küçük tavla oyuncusu olmasına rağmen üstüste 2 turnuvada da final oynama başarısı gösterdi. Gezenti'nin başarılı tavla oyuncularından Abdullah ŞEYHOĞLU ise turnuvamızın üçüncüsü olarak yine başarılı bir performans gösterdi. 

Turnuvamızın en başarılı bayan oyuncu ödülünü ise ana turnuvamızı 7. sırada tamamlayan Minel KURUGÖLLÜ aldı. Ayrıca turnuvamız kapsamında Mini Aktivite olarak düzenlediğimiz "One Point" Turnuvasını ise Ayça GÜNAR kazandı.

Organizasyonumuza büyük katkı sağlayan ve turnuvamıza ev sahipliği yapan Coffe Point ve değerli personeline teşekkür ederiz. Ayrıca güzel bir pazar gününde bizlerle birlikte olup turnuvamıza katılan tüm oyunculara ilgilerinden dolayı teşekkür eder, turnuvamızda dereceye giren tüm oyuncuları tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Ayrıca turnuva sponsorlarımız İstavder (İstanbul Tavla Spor Kulübü Derneği), Sporand (www.spordaindirim.com), U1Bilişim, Kutse Tur ve Fengshuistanbul'a teşekkür ederiz.

Detaylı Turnuva Sonuçları : 


Turnuva Sıralama : 1.Caner ÇELİK 2.Yiğit GÜZEL 3.Abdullah ŞEYHOĞLU 4.Tunç ÖCAL 5.Bahattin DAMLAR 6.Volkan AKSU 7.Minel KURUGÖLLÜ 8.Oğuzhan ARTAR 9.Ayça GÜNAR 10.OKtay ÖZARPACI 11.Lokman Yunushan KEÇE 12.Nazlı YILMAZ 13.Şenol TAŞKIN 14.Semih TANKOBA 15.Güray MARANGOZ 16.Fatih YILMAZ 17.Duygu ELGİN 18.Cemre ÇİFTÇİ 19.Duygu ÇALIŞKAN 20.Şehmus KAYRAN