19.Gezenti Tavla Turnuvası (24.11.2013)


ŞAMPİYON OKAN KOÇAK

Okan KOÇAK 19.Tavla Turnuvamızı kazanarak tavla turnuvalarımızda 2. şampiyonluğunu aldı. İkinciliği Göksel KORKMAZ alırken, Gökçe AYAZ ise turnuvamızın üçüncüsü oldu.

Organizasyonumuza büyük katkı sağlayan ve turnuvamıza ev sahipliği yapan Sultanahmet Havuzbaşı Cafe ve değerli personeline teşekkür ederiz. Ayrıca güzel bir pazar gününde bizlerle birlikte olup turnuvamıza katılan tüm oyunculara ilgilerinden dolayı teşekkür eder, turnuvamızda dereceye giren tüm oyuncuları tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Ayrıca turnuva sponsorlarımız Atlasjet, Scooter Çanta, Arden City Hotel'e ve bu sponsor tedariğinde katkı sağlayan değerli dostlarımız Hızır BİRİCİK, Yusuf İlkan TEKER ve Merih DEMİR'e teşekkür ederiz.

Detaylı Turnuva Sonuçları : 


Turnuva Sıralama : 1.Okan KOÇAK 2.Göksel KORKMAZ 3.Gökçe AYAZ 4.Oğuzhan AKDOĞAN 5.Ateş SAMATLIOĞLU 6.Ersan AYDIN 7.Caner ÇELİK 8.Engin YİĞİT 9.Cemre ÇİFTÇİ 10.Lokman Yunushan KEÇE 11.Bahattin DAMLAR 12.Yusuf İlkan TEKER 13.Turan BAŞOĞLU 14.Ali Ozan GÜZEL 15.Nurcan GÜNEYLİ 16.Semih MUTLU 17.Gamze DAMLAR 18.Yektan GÜZEL 19.Orhan ÖZKAN 20.Caner TİRYAKİ 21.Hızır BİRİCİK